Strona główna   Plan lekcji Biblioteka Galerie Rekrutacja Webmail Kontakt


biplogo
  Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”   potwierdza, że XVIII Liceum   Ogólnokształcące im. Jana   Zamoyskiego w Warszawie jest   wśród   100 najlepszych liceów w   Polsce   sklasyfikowanych w   Rankingu Szkół   Ponadgimnazjalnych   PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje   mu tytuł   „Złotej Szkoły 2015”.

tarcza

 

» Ranking „Perspektyw” 2015

ikona programu Adobe ReaderNasza Szkoła uplasowała się na 16 miejscu w Rankingu Liceów Warszawskich 2015. W ogólnopolskim  Rankingu Maturalnym  Liceów Ogólnokształcących  2015   zajęliśmy miejsce  29.


 

» Konkurs literacki o „Pióro Zamoyskiego” i „Długopis Zamoyszczaka”

Plakat

Regulamin konkursu literackiego 2015


 

» Nr 4(31) • numer świąteczny

Goniec


 

» Konkurs

 Szkolny konkurs matematyczny „n+1” – seria 5. (do 15.12.2014)

strona konkursu

 

 

 

» Warszawskie miejsca z charakterem

Prezentujemy gazetkę z warsztatów na Uniwersytecie Warszawskim, do której artykuły napisała czwórka uczniów LO Zamoyskiego: Julianna Kaczorowska z klasy 2E, Mateusz Kuchta - tegoroczny absolwent 3C, Jakub Drożdż i Robert Bengsz z klasy 2G.
gazetka_mapa  
Z życzeniami miłych wakacji polecamy lekturę na spacery po mieście. 


 

» Sukces Zamoyskiego koła robotyki "Do Roboty"

Drużyna naszego koła zajęła III miejsce w kategorii Puckt Collect na ogólnopolskich zawodach Robomaticon, zorganizowanych 8 marca 2014 r. przez Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

 Zdjęcia z zawodów

 

rob_dyp_maly.jpg

Więcej informacji o kole w zakładce Robotyka» Wizyta naszych uczniów w Ambasadzie Niemiec

10 kwietnia 2014 r. uczniowie z grup języka niemieckiego z klas 1B oraz 1G wzięli udział w lekcji tematycznej 'Niemcy – Ambasada – Dyplomacja' zorganizowanej w Ambasadzie Niemiec w Warszawie. Podczas spotkania można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Niemczech dziś i kiedyś, zadać pytania, na które zawsze chciało się znać odpowiedzi, jak również zainspirować się do dalszej nauki języka niemieckiego.   ambasada_Niemiec 

» Olimpijski sukces naszego ucznia

Uczeń Naszej Szkoły Dominik Klemba został finalistą
XXI Olimpiady Informatycznej.
Gratulacje!!!» Dni Frankofonii w naszej Szkole

20 marca w Naszej Szkole odbyły się Dni Frankofonii. Gościliśmy panie Pamelę Isfeld i Ewę Krasnodębską z Ambasady Kanady. Spotkanie dotyczyło debaty związanej z utworem Suzanne Lebeau 'Grzechot kości'. Goście i pani Dyrektor Ewa Sosnowska wręczyły uczniom nagrody za najlepszy plakat o Kanadzie oraz w konkursie wiedzy o Kanadzie.
Zdjęcia

26 marca w Zespole Szkół nr 113 im. R. Schumana odbyła się druga część konkursu wiedzy o Kanadzie, w którym uczestniczyli nasi uczniowie zajmując I i III miejsce. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

  logo_Kanada   logo_Kanada    

 

» Wirtualna podróż po szkole

Pierwszy slajd

 

» Wyróżnienie Uniwersytetu Warszawskiego – 19 stycznia 2013

Wyróżnienie dla XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie za zaangażowanie i wyniki uczniów w projekcie Matematyka dla Ciekawych Świata.


UW_wyroznienie.jpg

 

» List gratulacyjny i dyplom uznania SGH – 16.03.2013 r.

List gratulacyjny i dyplom uznania za wysoki poziom przygotowania naszych absolwentów, przyjętych do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


list dyplom